Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Chatka Pod Tatrami

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Chatka Pod Tatrami
ul. Rysulówka 77
34-511 Kościelisko
tel.: 691 450 103, 888 954 598

Chatka pod Tatrami - Witamy, oferujemy zakwaterowanie w Kościelisku, 1,5 km. od Doliny Kościeliskiej i 5 km od Jaskini Mroźnej. Zapewniamy bezpłatny parking.

          Drewniany domek zbudowany w stylu góralskim, położony w malowniczej miejscowości u podnóża Tatr. Domek jest przytulny, a z okna podziwiać można górskie widoki. Wypoczynek w Chatce pod Tatrami umili duży ogród w którym goście mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu.
W obiekcie znajduję się salon z kanapą i stołem jadalnym oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków. W łazience jest prysznic. Na poddaszu mieszczą się dwie sypialnie. Na życzenie gości łóżka w sypialniach mogą być łączone w podwójne lub pojedyncze.
Chatka pod Tatrami to idealne miejsce na wypoczynek. Tatrzański Park Narodowy znajduje się zaledwie 1 km od domku, gdzie zaczynają się najbardziej popularne szlaki turystyczne np. Dolina Kościeliska z przepięknym stawem Smreczyńskim oraz licznymi jaskiniami, Dolina Chochołowska, Giewont, Czerwone Wierchy i wiele innych. 
Dla miłośników sportu, w okolicy znajduje się wiele ścieżek rowerowych, zimą trasy narciarstwa biegowego oraz liczne wyciągi narciarskie. Spragnieni relaksu mogą udać się do term w Chochołowie i zażyć gorących kąpieli.
Sławne Krupówki z licznymi sklepami oraz restauracjami, gdzie skosztować można regionalnej kuchni, oddalone są od obiektu zalewie 10 minut samochodem.


  • Dostęp do kuchni
  • Blisko term

Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
Domki 1 120 zł.zdjęcie

1999-2022 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl